Oferujemy wysokiej jakości produkty pochodzące od cenionych w branży producentów.
Nasi pracownicy chętnie służą fachową poradą w doborze narzędzi, środków ochrony roślin oraz informacjami na temat bogatego asortymentu roślinnego.

Preparaty do ochrony i pielęgnacji Państwa ogrodów. Służymy fachowymi poradami w zakresie uprawy oraz ochrony roślin zarówno chemicznej jak i preparatami ekologicznymi.

Cebulki, kłącza, nasiona warzyw i kwiatów. Oprócz sprawdzonych, polecanych  odmian systematycznie wprowadzamy nowe, ciekawe i poszukiwane przez naszych klientów – realizujemy zamówienia indywidualne.

Szeroką gamę narzędzi ogrodniczych od sekatorów po szpadle i ręczne pługi do odśnieżania.  Wysokiej  jakości produkty znanych i cenionych producentów takich jak Fiskars, Bellota, Celfast.

Odzież ochronną, przeciwdeszczową, duży wybór rękawic do prac ogrodowych w różnych rozmiarach także poszukiwane rękawiczki dziecięce. Gumowce, gumofilce z gumy oraz nowoczesnych lekkich tworzyw piankowych.

Szeroką gamę mieszanek nasion traw dobranych odpowiednio do stanowiska. Podłoża, specjalistyczne nawozy i preparaty herbicydowe – wszystko aby założyć oraz utrzymać idealny trawnik.

Słoiki, kolorowe zakrętki, balony, butelki, drożdże winiarskie i gorzelnicze oraz inne akcesoria do domowej produkcji win i przetworów.  Beczki i worki do kiszenia kapusty.

Preparaty gryzoniobójcze, odstraszające, pułapki i chwytacze – potrzebne w zwalczaniu szkodników. Pomocne w ochronie domu jak również ogrodu przed kretami, nornicami i kunami oraz nieproszonymi psami lub kotami.